Kutná Hora Sprint 2018

.               .
Spartan Race Inc.
Kutná Hora Sprint 2018
Kutná HoraPalackého náměstí Kutná hora284 01
Kutna Hora Spartan KIDS 2018

Kutna Hora Spartan KIDS 2018

Spartan Race isn't just for adults. Our Spartan Junior Race offers two distances for the little Spartans in your life. Based on age, our Junior races have obstacles in them just like the grown up versions. Come watch your future Spartans run, jump, and play just like they're supposed to.
Spartan Race Inc.
Kutná HoraPalackého náměstí Kutná hora284 01
Kutná Hora Sprint 2018

Kutná Hora Sprint 2018

The Sprint may be our shortest distance race, but it’s still a favorite among both new and returning racers. It’s the perfect distance for those looking to start their Spartan journey. The Sprint also allows returning racers a manageable distance to see how far they can push themselves. Delivering 20-23 obstacles over 3-5 miles, you'll never run the same race twice. Once you complete the sprint you are 1/3 on your Spartan TRIFECTA: The ultimate Spartan achievement.
Spartan Race Inc.
Kutná HoraPalackého náměstí Kutná hora284 01

Sobota  28. duben, 2018

 

 

 

Všechny ceny na osobu včetně DPH.  V případě mezinárodní bankovní transakce se můžou objevit bankovní poplatky.

Všechny ceny na osobu včetně DPH.  V případě mezinárodní bankovní transakce se můžou objevit bankovní poplatky. Online registrace bude ukončena v neděli 22.duba 2018 o půlnoci.

Registrace nelze změnit. Není možné změnit startovní vlnu. Startovní poplatek je nevratný.

Studenti: není možné uplatnit studentskou slevu

Věk: 15 - 99 let

Pojištění: Všichni účastníci startují na vlastní riziko. Pojištění je v ceně registrace. Pro detaily krytí nahlédněte zde.

Platby: Přijímáme všechny běžné kreditní karty a internet banking.

Datum závodu: 28. duben 2018

Délka závodu: Sprint. 5 km a více + minimálně 20 překážek, 40 minut až 2 hodiny – závisí na kondici závodníka.

Start: Čas začátku 8:00. Dostavte se minimálně 1 hodinu před vašim plánovaným startem.

Startovní vlny / Heats: 250 závodníků bude startovat každých 15 - 30 minut. Startovní čas si vyberete během registrace, není však zaručen. Účast v Elitní vlně je limitována a je za příplatek 10 €.  Účast v Age Group vlně je limitována a je za příplatek 5€.

Cennik KutnaHora Sprint 2018

Informace o lokalitě

 

Palackého náměstí
284 01 Kutná Hora
Česká Republika

 

GPS: 50°44'1.708"N, 14°59'50.921"E

Mapa lokality     |     Web stránka lokality

 

Délka závodu:

 

5 km a více + minimálně 20 překážek, 40 minut až 2 hodiny – závisí na kondici závodníka. To je vše, co potřebujete vědět...očekávat neočekávané. Ale prosím zvažte následující: Trasa je v cross country stylu, která vás povede lesem a keřma, příkopy a třeba horolezeckými překážky, jakož i nerovným terénem s kořeny nebo dráty a vodou nebo kluzkým povrchem. Proto je nutné zdůraznit, že zranění mohou nastat při pádech, klopýtnutí, uklouznutí atd.Při překonávání překážek, nebo na hřišti. Kromě toho nebezpečí může být způsobeno pády ostatních účastníků. Z toho důvodu žádáme, abyste upravili rychlost běhu a chování podmínkám viditelnosti, propustnosti na trase a dané překážce

 

PRAVIDLA & PŘEDPISY

 

V den závodu při prezentaci obdržíte v startovním sáčku startovní číslo nebo čelenku. Jedno z toho je povinné nosit viditelně v průběhu celého závodu. To Vám také zvýši šanci dostat se později snáze k fotografiím. Nemůžete dát své startovní číslo jiné osobě. Závodu se může zúčastnit pouze ten, kdo odevzdá pŕi prezentaci podepsaný Revers.  Zde také obdržíte časový čip, který je nutné nosit na zápěstí po celou dobu závodu. Není možné, aby jste svůj časový čip dal jiné osobě, protože čip je naprogramován na vaše startovní číslo a vaše jméno.  Pokud nezdoláte překážku čeká vás trest v podobě 30 angličáku -  BURPEES. Některé překážky jsou povinné a musíte jej zdolat v opačném připadě následuje diskvalifikace.  Vynecháni překážky, nebo  neděláni angličáku má za následek udělení diskvalifikace. Po celé trase a na všech překážkach jsou rozmístěni traťoví maršálové a rozhodčí. Nesmíte si skracovat trasu. Můžete se předbíhat na trase, ale né na překážkách. Respektujte ostatní závodníky. 

Klikněte zde a přečtěte si pravidla & předpisy pro Spartan Race.

 

Důležité dokumenty

 

Revers dospělí a děti

Propozice na závody

Startovní Listina

 

 

CO DOSTANU

 
 • Závod organizovaný na profesionálni úrovni;
 • Úrazové pojištění v ceně registrace
 • Sparťanské finišerské triko (pouze ten kdo dokončí);
 • Sparťanskou finišerskou medaili  (pouze ten kdo dokončí);
 • Jedno (1) pivo  (pro starší 18 let) 
 • Časový čip pro měření výsledků a vyhodnocení; (nutno vrátit)
 • Profesionálni fotografie
 • Právo chloubat se;
 • Modřiny, škrábance, zážitky, zážitky a více zážitku!;

 

CO SI PŘINÉST

 

Vyplněný a podepsaný revers, OP nebo jiný doklad a kartu pojištěnce. Doporučujeme také ručník a igelitovou tašku pro vaše zablácené a mokré oblečení po závodě. Jo a ješte nezapomeňte na dobrou náladu a úsměv. 

 

CO NA SEBE

 

Doporučujeme běžecké boty do terénu (all terrain shoes) nebo podobné tenisky. Určitě nedoporučujeme běh na boso vzhledem k velice náročnému a různorodému terénu. Jako oblečení lehké triko a kraťasy. Materiál vlna a bavlna se nedoporučuje. Pro delší disciplíny si vemte sebou určitě camel bag.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Je zakázané používat obuv s kovovými, plastovými nebo jinými  hroty bez rozdílu, zda se jedná o zimní nebo letní závody. Je zakázané používat jakékoliv protismykové pomůcky na boty a podrážku. Závodníci, kteří budou používat zakázanou obuv a pomůcky (jakékoliv hole) budou diskvalifikováni.

 

Pomoc

 

K dispozici jsou občerstvovací stanice s vodou  na trati a v cíli. Ale tyto občerstvovačky jsou v Sparťanském stylu, takže pokud máte specifické potřeby v oblasti výživy ujistěte se, že máte sebou vlastní potřeby na  hydrataci a energii

 

Úschovna zavazadel

 

Je k dispozici po celý den závodu  na jeden kus zavazadla zdarma.

 

SPRCHY & PŘEVLÍKARNY

 

Po závodě můžete použít sprchy na zmití špíny, bláta a krve ze svého těla ve Sparťanském stylu (pouze studená voda).  Před a po závodě můžete použít stany jako převlékarny.

 

FESTIVAL MINI-SOUTĚŽE

 

Zatím co čekáte na start vaší vlny, můžete se zúčastnit některých našich mini-soutěži. Vyzkoušejte zhyby na hrazdě, angličáky na čas, nebo přehazováni pneumatiky. Vítěz je oceněný volným lístkem na následujíci závod, nebo jinými atraktivními cenami. .

 

 

Výsledky, foto & video

 

Profesionálně povedené fotografie budou zveřejněny na naších stránkach do 5 dnů po závodě zdarma. Informace o instalaci fotek a oficiálnich výsledků vám zašleme emailem. Video bude k nahlédnutí na našem youtube kanáli.

 

Parkovné

 

je zpoplatněno 100 Kč (4€) na vozidlo a a den.

V blízkosti místa konáni bude k dispozici parkoviště. Jeho kapacita však bude omezena. V rámci šetření přírody využívejte motorové vozidlá ekonomicky a vezměte sebou víc spolujezdců. Prosím, neparkujte na okraji příjezdové silnice přístup na místo konání by mohl být tak blokován. To platí pro každého, diváky, závodníky atd. Prosím ukryjte všechny cenné věci v autě před pohledy potencionálnich zlodějú. Organizátor není odpovědný za odcizené věcí ze zaparkovaných vozidel.

 

JINÉ

 

Piknik a stanování není povoleno na závodech. Občerstvení a jídlo bude k mání pro všechny ve festival aréně.

 

Pomoc

 

Pro více informací  klikněte zde

Online registrace  -  je možná a platí se 12€ a nebo  v den závodu, kdy je vstup 17€ a platí se hotově na místě.

Rodiče / opatrovníci musí podepsat revers, což je souhlas o účasti dítěte na závodech.

Stáhnout  Revers zde

 

Spartan Kids budou závodit ve 4 věkových kategoriích a 3 vzdálenostních kategoriích:

1. Děti ve věku  4 - 6 let (děti běžet spolu s  rodiči) vzdálenost minimálně 750 m  s minimálně 10 překážkama

2. Děti ve věku 6 - 8  let  vzdálenost minimálně 1.5 km s minimálně 10 překážkama

3. Děti ve věku 9 - 10 let vzdálenost minimálně 1.5 km s minimálně 15 překážkama

4. Déti ve věku 11 - 14 let vzdálenost minimálně 2,5 km s minimálně 15 překážkama

Spartan Kids proběhne přes poledne, přibližně mezi 12. a 14. hodinou.

Každý, kdo doběhne do cíle dostane SR tričko a medaili. Dětské závody jsou oceňovány pouze v kategorii nejstarších děti (3 nejlepší kluci a 3 nejlepší holky).

 

Síla je ve skupině! Závoďte v družstvu a pomozte ostatním dokončit závod a družstvo pomůže vám. Přihlaste se jako družstvo! Jediné, co potřebujete je mít minimálně 4 členy. Čím více lidí se zaregistrujte do družstva tím vyšší sleva.

Skupinové slevy:

4 – 14 sleva 10%,

15 a více sleva 15%

Týmové výsledky:

 • Každý tým skládajíci se ze 4 nebo více členů bude automaticky zařazen do hodnocení družstev. Aby mohl být tým vyhodnocen, musí minimálně 4 členy družstva dokončit závod.
 • Časy 4 nejlepších z družstva se počítají do celkového hodnocení družstev.
 • Družstva mohou být rozděleny v různych vlnách a nemusí běžet spolu.
 • Družstva mohou být smíšená - muži a ženy.
 • Nejlepší družstvo (jeho 4 nejrychlejší členové) dostane zdarma lístky na následujíci zavod

vstup pro diváky zdarma.

Diváci jsou vítáni. Můžou zažít výjimečný den s různými činnostmi na Spartan Race festivalu. Diváci si mohou přinést kamery, ale musí dodržovat upozornění a nevstupovat do dráhy pro závodníky a zakázaných prostorů. Mohou si vyzkoušet některé překážky v naše festival arei. Mohou přihlásit své děti na Spartan Kids.

mají vstup na závod ZDARMA! Přijď a zaži s námi neuvěřitelný den plný zábavy. Zaregistruj se! Chceš vědět jak obejít startovní poplatek? Staň se dobrovolníkem!

Registrace nelze změnit. Není možné změnit startovní vlnu. Startovní poplatek je nevratný.

není možné uplatnit studentskou slevu

Věk 15 - 99 let

Pojištění Všichni účastníci startují na vlastní riziko. Pojištění je v ceně registrace.

Platby: Přijímáme tyto platby: kreditní karty a internet banking

 

DOBROVOLNÍCI

 

Chcete vědět, jak se vyhnout vstupním poplatkům? Staňte se dobrovolníkem! Získejte vstupenku na závod ZDARMA! Přijeďte k nám strávit neuvěřitelný den plný zábavy. Přihlašte se! Když se chcete přihlásit jako dobrovolník na tenhle závod klikněte na červené tlačítko  "DOBROVOLNÍCI TOHOTO ZÁVODU" v pravo nahoře téhle stránky. 

Staňte se součástí a poznejte zákulisí organizačního týmu jako dobrovolnik, který pomáha při závodu. Naučíte se nové věci a poznáte jaké je to být součástí týmu Spartan. Vaše účast dělá Reebok Spartan Race nejlepším překážkovým závodem a zajistí skvělý zážitek pro tisíce účastníků.

Existují různé oblasti, kde můžou dobrovolníci pomáhat. Ku příkladu registrace, úschovana, rozhodčí na překážce, cíl atd.  Můžete si vybrat oblast, kde chcete pomáhat už při registraci na dobrovolníka. Takže co dál?

 • Přihlaš se a vyber si závod, kde chceš být dobrovolníkem. Můžeš se přihlásit pouze na jeden den nebo na více dní  (den před závodem, nebo po závodě)
 • Dostaneš prvotní informace od svého koordinátora
 • Dostaneš informace a zaškolení na svou funkci den před závodem.
 • Obdržíš zdarma triko, jídlo, nápoje, parking a jiné

Jako dobrovolník sa rychle naučíš novým věcem a skušenostem, které  zužitkuješ také ve svém osobním a profesionálnim životě. Určitě si najdeš také nové přátelé. Více o dobrovolnícich čtěte zde.