Liberec Spartan KIDS Dětský Den

Spartan Race Inc.
Liberec Spartan KIDS Dětský Den
LiberecSport Areal Vesec Běžecký Areál VesecLiberecLiberec463 11
Liberec Spartan KIDS Dětský Den

Liberec Spartan KIDS Dětský Den

Spartan Race isn't just for adults. Our Spartan Junior Race offers two distances for the little Spartans in your life. Based on age, our Junior races have obstacles in them just like the grown up versions. Come watch your future Spartans run, jump, and play just like they're supposed to.
Spartan Race Inc.
LiberecSport Areal Vesec Běžecký Areál VesecLiberecLiberec463 11

Sobota  3. červen 2017

Všechny ceny na osobu včetně DPH.  V případě mezinárodní bankovní transakce se můžou objevit bankovní poplatky. Online registrace bude ukončená v neděli  28. května 2017 o půlnoci.

Datum:  3. červen 2017

Délka závodu:

1. Děti ve věku  4 - 6 let  vzdálenost minimálně 750 m  s minimálně 10 překážkama

2. Děti ve věku 6 - 8  let  vzdálenost minimálně 1.5 km s minimálně 10 překážkama

3. Děti ve věku 9 - 10 let vzdálenost minimálně 1.5 km s minimálně 15 překážkama

4. Déti ve věku 11 - 14 let vzdálenost minimálně 2,5 km s minimálně 15 překážkama

 

Časy Startu:  

100 dětí bude startovat každých 15 až 30 minut. Startovní čas si vyberete během registrace.  Starty jsou od 10:00 do 14:45.

Dostavte se minimálně 1 hodinu před vašim plánovaným startem.

 

Dětský den Spartan Kids se bude konat v Liberci 3.6.2017 a bude to tentokrát den věnovaný pouze dětem. Těšit se můžete jednak na závody Spartan Kids, které budou probíhat v různých věkových kategoriích od rána do večera, ale i na speciální kategorii Spartan Kids Special pro hendikepované děti. Vedle toho bude pro děti připravený i bohatý doprovodný program. Chystáme pro Vás program se spoustou rozmanitých aktivit. Na všem už usilovně pracujeme a budeme postupně zveřejňovat podrobnosti. I na dětském dni Spartan Kids s námi bude náš hlavní partner dětských závodů Nerf s ještě více aktivitami pro všechny děti. Registrace už jsou spuštěné – tak neváhej a registruj své děti! Bude to velkolepé.

Online registrace -  je možná a platí se 10€ a nebo  v den závodu, kdy je vstup 15€ a platí se hotově na místě.

 

Informace o lokalitě

 

Sport Areal VESEC, 463 11 Liberec, Czech republic

Mapa lokality  |   Web lokality

 

 

Délka závodu:

 

Spartan Kids závody jsou rozděleny do tří vzdáleností a děti běžej ve čtyřech kateróriích:

Děti ve věku 4 - 6 let vzdálenost minimálně 750 m s minimálně 10 překážkama, rodiče mohou běžet s dětma

Děti ve věku 6 - 8 let vzálenost minimálně 1.5 km s minimálně 10 překážkama, rodiče nemohou běžet s dětma

Děti ve věku 9 - 10 let vzdálenost minimálně 1.5 km s minimálně 15 překážkama

Děti ve věku 11 - 14 let vzdálenost minimálně 2,5 km s minimálně 15 překážkama m až 2,5  km a více + minimálně 10 - 15 překážek. 

To je vše, co potřebujete vědět ... očekávat neočekávané. Ale prosím zvažte následující: Trasa je v cross country stylu, která vás povede lesem a keřma, příkopy a třeba horolezeckými překážky, jakož i nerovným terénem s skrytými kořeny nebo dráty a vodou nebo kluzkým povrchem. Proto je nutné zdůraznit, že zranění mohou nastat při pádech, klopýtnutí, uklouznutí atd. Při překonávání překážek, nebo na hřišti. Kromě toho nebezpečí může být způsobeno pády ostatních účastníků. Z toho důvodu  žádáme, abyste upravili rychlost běhu a chování podmínkám viditelnosti, propustnosti na trase a dané překážce.

 

ČASY STARTU

 

100 dětí bude startovat každých 30 minut. Startovní čas si vyberete během registrace.  

12:05 pro děti 4 - 6 let
12:35 pro děti 6 - 8 let
13:05 pro děti 9 - 10 let
13:35 pro děti 11 - 14 let

Prosíme, dostavte se minimálně 1 hodinu před plánovaným startem vyzvednout startovací balíček. Nezapomeňte přinést sebou podepsaný revers doklad totožnosti a kartu pojištěnce dítěte.

 

PRAVIDLA & PŘEDPISY

 

V den závodu při prezentaci obdržíte pásku a startovní číslo, kterým bude pro děti čelenka. Závodu se může zúčastnit pouze to dítě, kterého rodič odevzdá pŕi prezentaci podepsaný Revers.   Po celé trase a na všech překážkach jsou rozmístěni dobrovolníci. Nesmíte si skracovat trasu. Můžete se předbíhat na trase, ale né na překážkách. Respektujte ostatní závodníky.

 

Důležité dokumenty

 

Revers dospělí, mladiství, děti a dobrovolníci

Startovní listina    

 

 

CO DOSTANU

 

-    Závod organizovaný na profesionálni úrovni;

-    Sparťanské finišerské triko (pouze ten kdo dokončí);

-    Sparťanskou finišerskou medaili  (pouze ten kdo dokončí);

-    Modřiny, škrábance, zážitky, zážitky a více zážitku!;

-    První 3 kluci  a  první 3 holky z nejstarší věkové kategórie 11-14 let obdrží diplomy. Jinak dětské závody nejsou vyhodnocovány.

-    Prvávo chloubat se;

 

 

CO SI PŘINÉST

 

Vyplněný a podepsaný revers a kartu pojištěnce dítěte. Doporučujeme také ručník a igelitovou tašku pro vaše zablácené a mokré oblečení po závodě. Jo a ješte nezapomeňte na dobrou náladu a úsměv. 

 

CO NA SEBE

 

Doporučujeme běžecké boty do terénu (all terrain shoes) nebo podobné tenisky. Určitě nedoporučujeme běh na boso vzhledem k velice náročnému a různorodému terénu. Jako oblečení lehké triko a kraťasy. Materiál vlna a bavlna se nedoporučuje.

 

Pomoc

 

K dispozici bude jedna občerstvovací stanice s vodou  v cíli. Ale tyto občerstvovačky jsou v Sparťanském stylu, takže pokud máte specifické potřeby v oblasti výživy ujistěte se, že máte sebou vlastní potřeby na  hydrataci a energii

 

 

Úschovna zavazadel

 

Je k dispozici po celý den závodu  za  poplatek 30 Kč / 1 €.

 

 

SPRCHY & PŘEVLÍKARNY

 

Po závodě můžete použít sprchy na zmití špíny, bláta a krve ze svého těla ve Sparťanském stylu (pouze studená voda).  Před a po závodě můžete použít stany jako převlékarny. 

.

FESTIVAL MINI-SOUTĚŽE

 

Zatím co čekáte na start vaší vlny, můžete se zúčastnit některých našich mini-soutěži. Vyzkoušejte zhyby na hrazdě, angličáky na čas, nebo přehazováni pneumatiky. Vítěz je oceněný volným lístkem na následujíci závod, nebo jinými atraktivními cenami. .

 

 

Výsledky, foto & video

 

Profesionálně povedené fotografie budou zveřejněny na naších stránkach do 5 - 7 dnů po závodě zdarma. Informace o instalaci fotek a oficiálnich výsledků vám zašleme emailem. Video bude k nahlédnutí na našem youtube kanáli.

 

Parkovné

 

je zpoplatněno 100 Kč (4€)

V blízkosti místa konáni bude k dispozici parkoviště. Jeho kapacita však bude omezena. V rámci šetření přírody využívejte motorové vozidlá ekonomicky a vezměte sebou víc spolujezdců. Prosím, neparkujte na okraji příjezdové silnice, přístup na místo konání by mohl být tak blokován. To platí pro každého (diváky, závodníky atd.) Prosím, ukryjte všechny cenné věci v autě před pohledy potencionálnich zlodějú. Organizátor není odpovědný za odcizené věcí ze zaparkovaných vozidel.

 

JINÉ

 

Piknik a stanování není povoleno na závodech. Občerstvení a jídlo bude k mání pro všechny ve festival aréně.

 

Další otázky

 

Pro více informací  klikněte zde

Online registrace  -  je možná a platí se 10€ a nebo  v den závodu, kdy je vstup 15€ a platí se hotově na místě.

Rodiče / opatrovníci musí podepsat revers, což je souhlas o účasti dítěte na závodech.

Stáhnout Revers zde

Spartan Kids budou závodit v těchto kategoriích:

1. Předškoláci  je kategórie pro děti ve věku 4-6 let, minimálně 750 m dlouhý překážkový závod s minimálně 10  překážkama, na kterém mohou děti běžet spolu s  rodiči.

2. Mladší školáci je kategórie pro děti ve věku 6-10 let, minimálně 1,5 km dlouhý překážkový závod, s minimálně 10  překážkama, kde děti běži bez rodiče.

3. Starší školáci je pro děti ve věku 11-14 let, je minimálně  2,5 km dlouhý překážkový závod s minimálně 15 překážkama.

4. Spartan Kids SPECIAL - je závod pro děti na vozičkách. Trasa je dlouhá maximálně 750 m. Rodiče mohou běžet s dětma. (tahle kategórie se v zimě neběží)

Spartan Kids proběhne přes poledne, přibližně mezi 12. a 14. hodinou. Každý, kdo doběhne do cíle dostane SR tričko a medaili. Pouze první 3 kluci  a  první 3 holky z kategórie starší školáci ve věkové katergórii 11-14 let obdrží diplomy. Jinak dětské závody nejsou vyhodnocovány.

vstup pro diváky zdarma

Diváci jsou vítáni. Můžou zažít výjimečný den s různými činnostmi na Spartan Race festivalu. Diváci si mohou přinést kamery, ale musí dodržovat upozornění a nevstupovat do dráhy pro závodníky a zakázaných prostorů. Mohou si vyzkoušet některé překážky v naše festival arei. Mohou přihlásit své děti na Spartan Kids.

mají vstup na závod ZDARMA! Přijď a zaži s námi neuvěřitelný den plný zábavy. Zaregistruj se! Chceš vědět jak obejít startovní poplatek? Staň se dobrovolníkem!

Registrace nelze změnit. Není možné změnit startovní vlnu. Startovní poplatek je nevratný.

 

Věk:  4 - 14 let

Pojištění  Všichni účastníci startují na vlastní riziko. Děti nemají v ceně startovného žádne pojištění.

 

Platby: Přijímáme tyto platby: kreditní karty a internet banking

 

 

DOBROVOLNÍCI

 

Chcete vědět, jak se vyhnout vstupním poplatkům? Staňte se dobrovolníkem! Získejte vstupenku na závod ZDARMA! Přijeďte k nám strávit neuvěřitelný den plný zábavy. Přihlašte se! Když se chcete přihlásit jako dobrovolník na tenhle závod klikněte na červené tlačítko  "DOBROVOLNÍCI TOHOTO ZÁVODU" v pravo nahoře téhle stránky. 

Staňte se součástí a poznejte zákulisí organizačního týmu jako dobrovolnik, který pomáha při závodu. Naučíte se nové věci a poznáte jaké je to být součástí týmu Spartan. Vaše účast dělá Reebok Spartan Race nejlepším překážkovým závodem a zajistí skvělý zážitek pro tisíce účastníků.

Existují různé oblasti, kde můžou dobrovolníci pomáhat. Ku příkladu registrace, úschovana, rozhodčí na překážce, cíl atd.  Můžete si vybrat oblast, kde chcete pomáhat už při registraci na dobrovolníka. Takže co dál?

Jako dobrovolník sa rychle naučíš novým věcem a skušenostem, které  zužitkuješ také ve svém osobním a profesionálnim životě. Určitě si najdeš také nové přátelé. Více o dobrovolnícich čtěte zde.